KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197126
nr 1619 7126
Oidentifierad konstnär. Kvinnor med paraply. Signerad. Olja på duk, 34x23 cm, yttermått inklusive ram: 36x25 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:46:20
11/5 16:54:21
100 kr
13/5 19:41:20